To podobno najlepszy tusz do rzęs pod słońcem! BADgal BANG! marki Benefit Cosmetics

Cześć!

Grube, czarne i dwa razy dłuższe. Twoje rzęsy też mogą takie być. Wystarczy, że użyjesz maskary BADgal BANG! marki Benefit Cosmetics, a wszystkie twoje koleżanki będą ci zazdrościć. Ja już przetestowałam maskarę. Jakie efekty daje? Sprawdź koniecznie.

Tusz do rzęs inny niż wszystkie?

Tak mówią na mieście. Podobno tusz do rzęs BADgal BANG! marki Benefit Cosmetics utrzymuje się przez 36 godzin. Szczerze? Nie wyobrażam sobie chodzić z pomalowanymi rzęsami tak długo. Ciekawa też jestem, czy jakaś dziewczyna odważyła się przetestować trwałość tej maskary. Niemniej kosmetyk na rzęsach utrzymuje się naprawdę długo, nie kruszy się i szybko zasycha. Jest wodoodporny, dlatego możesz malować się nim na siłownię, na wesele, zimą lub podczas upałów. Fajne jest też to, że można go kupić w wersji mini, którą zabierzesz do pracy lub na wakacje.

Jaki efekt daje BADgal BANG! marki Benefit Cosmetics?

Maskara BADgal BANG! marki Benefit Cosmetics pogrubia rzęsy dwukrotnie, unosi je i podkręca, optycznie powiększa oczy i zmniejsza widoczność opadającej powieki, wydłuża rzęsy prawie o połowę. Produkt zawiera ponadto prowitaminę B5, która zapewnia rzęsom wzmocnienie, odżywienie, nawilżenie i naturalny blask. Producent twierdzi, że w kosmetyku zastosowano antygrawitacyjne cząsteczki, które nie obciążają i nie sklejają rzęs. Według mnie jest to lekka przesada, bo ostateczny efekt zależy od tego, ile warstw nałożysz na rzęsy.

Jak używałam maskary BADgal BANG! marki Benefit Cosmetics?

Nakładałam ją zygzakowatym ruchem od nasady po końcówki rzęs. Węższą częścią aplikatora malowałam końcówki i dolne rzęsy. Efekty? Rzęsy rzeczywiście są pogrubione, wydłużone i lekko podkręcone. Kontur oczu jest ładnie zaakcentowany, a same oczy wydają się być większe. Niestety zaaplikowanie dwóch warstw kosmetyku psuje cały efekt. Rzęsy są sklejone i nierównomiernie pokryte maskarą.

Czy przetestujecie nowy tusz do rzęs BADgal BANG! marki Benefit Cosmetics?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *