Magnetyczne sztuczne rzęsy One Two Lash. Hit czy kit?

Cześć!

Produkty na porost rzęs cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu dziewczyn. W drogeriach są odżywki, sztuczne rzęsy oraz maskary optycznie wydłużające i zagęszczające rzęsy. Ostatnio na rynku kosmetycznym pojawił się nowy rodzaj sztucznych rzęs z… magnesem marki One Two Lash. To kosmetyczny hit czy kit?

Co to są magnetyczne sztuczne rzęsy?

Wyglądają jak zwykłe sztuczne rzęsy umieszczone na pasku. Jedyną różnicą jest maleńki magnes doczepiony od spodu. Jeden komplet od One Two Lash zawiera zazwyczaj kilka par sztucznych rzęs. Do ich przymocowania nie potrzebujemy kleju i innych akcesoriów, których używa kosmetyczka podczas zabiegu przedłużania lub zagęszczania rzęs. Jak zatem przytwierdzić sztuczne rzęsy? Otóż na powiece utrzymuje je magnes przytwierdzony do spodniej części paska. Jeden z nich nakłada się na górną linię rzęs, a drugi od spodu – dwa paski złączają się za pomocą magnesu, a pomiędzy nimi znajdują się nasze naturalne rzęsy.

Sztuczne rzęsy z magnesami – hit czy kit?

Cóż, magnetyczne sztuczne rzęsy mają swoje plusy i minusy. Na pewno stanowią ciekawą alternatywę dla innych metod przedłużania lub zagęszczania rzęs. Dlaczego polecam sztuczne rzęsy z magnesami?

  1. Jeżeli nie potrafisz doklejać sztucznych rzęs na pasku lub w kępkach, szkoda ci pieniędzy na zabieg u kosmetyczki, a nie przepadasz za odżywkami, to magnetyczne sztuczne rzęsy są właśnie dla ciebie. Ich zakładanie i zdejmowanie jest szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze.
  2. Masz wrażliwe oczy i skórę wokół nich? Sztuczne rzęsy z magnesami nie wywołują podrażnień. Możesz śmiało je przetestować.
  3. Nie niszczą naszych naturalnych rzęs w tak znaczący sposób, jak rzęsy na pasku.
  4. Magnetyczne sztuczne rzęsy zapewniają spektakularny efekt i nadają się na wieczorowe wyjścia: Sylwester, imprezę, wesele.

Niestety sztuczne rzęsy z magnesami mają także kilka minusów. Dlaczego ich nie polecam?

  1. Pierwsze aplikacje rzęs są mega trudne.
  2. Niektóre z nas wolą naturalny efekt, a sztuczne rzęsy z magnesem dają coś zupełnie innego.
  3. Magnetyczne sztuczne rzęsy są grube i odstają. Musiałam je skrócić, żeby idealnie pasowały do moich oczu. A jeden magnes to zdecydowanie za mało. Włoski na końcach paska nie rozkładają się równomiernie tak jak na środku.
  4. Sztuczne rzęsy z magnesem nie są wygodne. Kiedy patrzę do góry i przed siebie, widzę małą czarną kreskę, czyli magnes.

Czy już przetestowałyście magnetyczne sztuczne rzęsy One Two Lashes?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *