Najpiękniejsza szminka do ust – wydana przez L’Oreal, zaprojektowana przez Balmain

Cześć, Piękne!

Już kilka dni temu postanowiłam napisać kolejny wpis o tym, co czeka nas w nadchodzących tygodniach tj. jakie nowości będziemy mogły kupić. Niestety mamy aktualnie jakiś martwy okres i marki kosmetyczne prawdopodobnie dopiero się przygotowują do tego, żeby zaskoczyć nas w nadchodzących miesiącach. Nie mniej jednak trafiła się jedna ciekawa informacja odnośnie współpracy dwóch kobiecych marek.

Jesteście ciekawe, co mogło z tego wyjść? I kto postanowił zawiązać współpracę? Z doświadczenia wiem, że takie kooperacje zazwyczaj kończą się naprawdę doskonale!

Najgorętsza kosmetyczna współpraca tego roku ♥

Kto postanowił stworzyć coś wspólnie tym razem?
L’Oreal Paris oraz Balmain!

Obie marki uwielbiam i jestem naprawdę podekscytowana tym, co tutaj opisuję. Uwielbiam takie kooperacje, bo zazwyczaj wychodzą z tego naprawdę ciekawe kosmetyki. Często są to edycje limitowane, idealne np. dla kolekcjonerów. Najczęściej takie współprace zawiązują się przy projektowaniu nowych zapachów, gdzie potrzebne są inspiracje. Tym razem obie marki postanowiły uderzyć w kosmetyki kolorowe, a konkretnie pomadki.

Kolekcja BALMAIN x L’OREAL

Niesamowite połączenie kunsztu i artystycznej wizji domu mody Balmain z doświadczeniem i rozeznaniem w potrzebach kobiet marki kosmetycznej L’Oreal Paris. Kolekcja Balmain x L’Oreal to aż 12 odcieni matowych pomadek. Perfekcyjnie dopasowanych do każdego typu urody, idealnie kremowych i naprawdę przepięknie wydanych. Takie kosmetyki każda kobieta chciałaby mieć u siebie choćby po to, żeby postawić je na toaletce.

Na długo przed oficjalną premierą pomadek Balmain x L’Oreal, na chwilę po tym jak zaprezentowano pierwsze odcienie, niemal jednogłośnie jedna ze szminek została okrzyknięta najpiękniejszą pomadką w odcieniu rose gold. Faktycznie prezentuje się nieziemsko. Mimo że jest matowa (jak wszystkie pozostałe pomadki w kolekcji) zawiera metaliczne drobinki. Po wyjęciu z opakowania wydaje się perłowa, natomiast po nałożeniu na usta daje efekt eleganckiego matu. Ja jestem zachwycona! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *