Nawilżanie? Polecam serum z kwasem hialuronowym Nanoil

Czy twojej skórze brakuje nawilżenia?

Mojej brakowało. Miałam chroniczny problem z suchymi skórkami, które nie tylko utrudniały codzienny makijaż, ale też demotywowały. Nie ma przecież nic gorszego niż sytuacja, w której się starasz i nic z tego nie wychodzi…

Odkąd stosuję serum do twarzy z kwasem hialuronowym, zapomniałam już o suchych skórkach itp. przypadłościach. Zanim jednak trafiłam na takie, które działa, straciłam sporo kasy na nietrafione kosmetyki. Chcę uchronić was przed tym samym i polecić to serum, które jest moim pielęgnacyjnym hitem nieprzerwanie od kilku miesięcy.

Jeśli chodzi o skuteczne nawilżanie cery, niekwestionowany zwycięzca i niezastąpiony produkt to serum do twarzy Nanoil z kwasem hialuronowym. Chętni na krótkie omówienie?

Nawilżanie skóry kwasem hialuronowym

Mogłoby się wydawać, że teoretycznie do nawilżenia skóry potrzebna jest tylko woda. Nic bardziej mylnego. Sama woda nie dostanie się wgłąb skóry, a bez odpowiedniej ochrony szybko odparuje tuż po umyciu twarzy. Potrzebne są humektanty i emolienty.

Emolienty to oczywiście olejki, które stosowane na skórę (samodzielnie lub w kremie) zapobiegają utracie nawilżenia. A co z humektantami, czyli substancjami, które są nośnikami tej wody i dostarczają ją w głąb skóry?

Tutaj najskuteczniejszy jest kwas hialuronowym.

  1. Kwas hialuronowy to najlepszy humektant – jedna jego cząsteczka może związać aż 250 cząsteczek wody i w ten sposób skutecznie nawilżać.
  2. Kwas hialuronowy to naturalny składnik naszej skóry – gdy spada poziom kwasu hialuronowego w skórze, osłabiają się włókna kolagenowe, skóra staje się mniej elastyczna, ziemista i przesuszona.

Jak nawilżać skórę kwasem hialuronowym?

Oczywiście można stosować sam kwas hialuronowym, bo żele o różnym stężeniu da się kupić online. Można też pójść do kosmetyczki i zapłacić za jakimś superskuteczny zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym. Ja polecam jednak coś innego.

O odpowiedni poziom nawilżenia skóry zadbacie w domu, jeśli tylko zastosujecie serum do twarzy z kwasem hialuronowym. Jest o niebo lepsze od kremu, masek i wszystkich zabiegów, bo codziennie dostarcza skórze skoncentrowaną dawkę tego niezbędnego składnika. Wystarczą 2-3 krople wklepane opuszkami w każdą część twarzy, aby przywrócić cerze odpowiednie nawilżenie i złagodzić podrażnienia.

Najlepsze serum do twarzy z kwasem hialuronowym

Zdecydowanie najlepsza propozycja to Nanoil Hyaluronic Face Serum, moim zdaniem najskuteczniejsze serum z kwasem hialuronowym, jakie można obecnie kupić. Jest eleganckie, ma dobrą cenę i można zamówić je online z dostawą do domu. Ale nie to jest najważniejsze!

Jest kilka powodów, dla których polecam właśnie ten produkt – moim zdaniem serum do twarzy Nanoil z kwasem hialuronowym jest bez porównania najlepsze, ponieważ:

  • jest bardzo lekkie i doskonale się wchłania,
  • można stosować je na każdej cerze, nawet wrażliwej,
  • ma tylko 4 składniki, w tym kwas hialuronowy,
  • nie zawiera parabenów, barwników, aromatów itp.

Serum Nanoil z kwasem hialuronowym

Nanoil Hyaluronic Face Serum mam z polecenia. Przyjaciółka stosowała już olejki Nanoil i podlinkowała mi stronkę, jak tylko dowiedziała się o nowych produktach. Pamiętała, że szukałam czegoś skutecznie nawilżającego, a wśród nowości było właśnie nawilżające serum z kwasem hialuronowym – jedno z 4 profesjonalnych serum do pielęgnacji twarzy. I tak zaczęła się ta przygoda, która trwa do dziś.

Serum zaczęłam używać już pierwszego dnia po zakupie. Wieczorem zrobiłam standardowy demakijaż, umyłam twarz i wklepałam serum z kwasem hialuronowym Nanoil. Efekt? Wystarczyła kropelka i poczułam natychmiastowe odświeżenie, ukojenie i nawilżenie. To były oczywiście początki, ale naprawdę obiecujące. Stosowałam serum Nanoil z kwasem hialuronowym dalej, każdego dnia rano i wieczorem, a z każdym kolejnym użyciem było coraz lepiej.

Dziś wiem, że to najlepsze serum nawilżające, jakie możecie mieć. Polecam każdemu, kto pyta o skuteczny sposób na nawilżenie, zrewitalizowanie i odmłodzenie skóry. A jako dowód wskazuję na moją cerę, która jest dziś: doskonale nawilżona, wygładzona, o wiele bardziej elastyczna, rozświetlona i po prostu piękna. Zapomniałam już, jak to jest mieć suche skórki.

Oczywiście możecie mi nie wierzyć, więc polecam przetestować na własnej skórze – serum do twarzy Nanoil z kwasem hialuronowym (50 ml) kupicie na www.nanoil.pl.

Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *