Nowość w mojej kosmetyczce: Becca Shimmering Skin Perfector Pressed

Cześć dziewczyny!

Nie tak dawno w mojej kosmetyczce pojawił się nowy kosmetyk. Jest to rozświetlacz australijskiej marki Becca, Shimmering Skin Perfector Pressed. Wygląda naprawdę rewelacyjnie, a działa jeszcze lepiej. Jak się u mnie sprawdził? Przeczytajcie mój post.

Opakowanie i odcienie

Brązowo – srebrne i okrągłe opakowanie przypomina mały statek UFO. W środku znajduje się lusterko; niestety producent nie dołączył do pojemnika żadnego aplikatora. To jednak nic w porównaniu z tym, jakie efekty daje ten kosmetyk. W opakowaniu znajduje się 8 gramów rozświetlacza. Shimmering Skin Perfector Pressed marki Becca dostępny jest w 10 odcieniach złota, brązu i beżu: Pearl, Moonstone, Prosecco Pop, Champagne Pop, Prismatic Amethyst, Opal, Rose Gold, Bronzed Amber, Topaz, Champagne Gold.

Formuła i efekty

Konsystencja kosmetyku jest delikatna i dostosowana do potrzeb każdego rodzaju skóry. Rozświetlacz bardzo łatwo się nakłada, a na twarzy pozostawia połyskującą warstwę. Sprawia, że cera wygląda jakby była opalona na złoto i promienna. Kosmetyk stapia się ze skórą i podkładem, tworząc zachwycający efekt. Shimmering Skin Perfector Pressed marki Becca podkreśla atuty twarzy, wydobywa z niej, to co najpiękniejsze, podkreśla naszą urodę. Produkt jest bardzo trwały, nie osypuje się w ciągu dnia i nie ściera przy dotyku. A najlepsze jest to, że rozświetlacz zastąpi cienie do powiek.

Jak aplikować Shimmering Skin Perfector Pressed marki Becca?

Do aplikacji rozświetlacza używam miękkiego pędzelka ze skośnie ściętym włosiem. Kosmetyk nakładam w minimalnej ilości na kości policzkowe, nosek, łuk Kupidyna i skronie. Jeżeli cera jest za mało rozświetlona, dokładam kolejne warstwy produktu. Czasami Shimmering Skin Perfector Pressed marki Becca aplikuję zamiast cieni do powiek. Wtedy używam małego pędzelka, a rozświetlacz nanoszę na powieki ruchome i nieruchome.

Czy podoba się Wam mój nowy rozświetlacz Shimmering Skin Perfector Pressed marki Becca?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *