Olejki w pielęgnacji włosów. Nowe kosmetyki Schwarzkopf Professional OIL Ultime

Cześć!

Każda zapalona włosomaniaczka wie, że olejki są najlepsze w pielęgnacji włosów i skóry głowy. Marka Schwarzkopf Professional również postanowiła wykorzystać ich moc. W nowych produktach z serii OIL Ultime zastosowała naturalne olejki roślinne i owocowe. Jakie mają działanie i właściwości?

Kolekcja OIL Ultime od Schwarzkopf Professional

W kolekcji OIL Ultime od Schwarzkopf Professional znajdują się naturalne olejki, samo odparowujące i samo rozpuszczające olejki oraz mieszanka olejków eterycznych. Nowe produkty od Schwarzkopf Professional podzielono na dwie grupy: OIL Ultime In-Salon Service oraz OIL Ultime at Home. W pierwszej znajdują się produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego: Oil-In-Scrub, Essential Oil Relaxing i Essential Oil Energizing. W drugiej grupie znalazły się kosmetyki, których można używać w domu:

  • szampon, odżywka i kondycjonujący spray z olejkiem różanym i olejkiem marula;
  • szampon, kremowa kuracja i odżywka z olejkiem arganowym i olejkiem figowym do włosów niskoporowatych i średnioporowatych;
  • olejki do wykańczania fryzury: marula, figowy, różany i arganowy do włosów średnioporowatych i wysokoporowatych.

Jak działają olejki OIL Ultime od Schwarzkopf Professional?

Olejki zawarte w OIL Ultime od Schwarzkopf Professional przeznaczone są do pielęgnacji wszystkich typów włosów. Oddziałują zarówno na pasemka, jak i skórę głowy. Olejek różany wygładza spuszone włosy oraz zapewnia im lekkość i miękkość. Olejek marula nawilża i chroni pasemka, a także sprawia, że stają się bardziej podatne na układanie. Olejek arganowy wzmacnia, wygładza i nabłyszcza włosy. Olejek figowy natomiast nawilża i zapobiega przesuszeniu pasemek.

Olejki OIL Ultime od Schwarzkopf Professional

Kosmetyki z nowej serii OIL Ultime od Schwarzkopf Professional zamknięto w butelkach ułatwiających aplikację. Są buteleczki z pipetką lub atomizerem, opakowania – słoiczki, butelki z pompką. Wszystkie opakowania są dość pojemne, dlatego każdy z kosmetyk wystarczy ci na pewno na długi czas.

Czy już wypróbowałyście nowe kosmetyki OIL Ultime od Schwarzkopf Professional?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *