Olejki w pielęgnacji włosów. Nowe kosmetyki Schwarzkopf Professional OIL Ultime

Cześć!

Każda zapalona włosomaniaczka wie, że olejki są najlepsze w pielęgnacji włosów i skóry głowy. Marka Schwarzkopf Professional również postanowiła wykorzystać ich moc. W nowych produktach z serii OIL Ultime zastosowała naturalne olejki roślinne i owocowe. Jakie mają działanie i właściwości?

Kolekcja OIL Ultime od Schwarzkopf Professional

W kolekcji OIL Ultime od Schwarzkopf Professional znajdują się naturalne olejki, samo odparowujące i samo rozpuszczające olejki oraz mieszanka olejków eterycznych. Nowe produkty od Schwarzkopf Professional podzielono na dwie grupy: OIL Ultime In-Salon Service oraz OIL Ultime at Home. W pierwszej znajdują się produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego: Oil-In-Scrub, Essential Oil Relaxing i Essential Oil Energizing. W drugiej grupie znalazły się kosmetyki, których można używać w domu:

  • szampon, odżywka i kondycjonujący spray z olejkiem różanym i olejkiem marula;
  • szampon, kremowa kuracja i odżywka z olejkiem arganowym i olejkiem figowym do włosów niskoporowatych i średnioporowatych;
  • olejki do wykańczania fryzury: marula, figowy, różany i arganowy do włosów średnioporowatych i wysokoporowatych.

Jak działają olejki OIL Ultime od Schwarzkopf Professional?

Olejki zawarte w OIL Ultime od Schwarzkopf Professional przeznaczone są do pielęgnacji wszystkich typów włosów. Oddziałują zarówno na pasemka, jak i skórę głowy. Olejek różany wygładza spuszone włosy oraz zapewnia im lekkość i miękkość. Olejek marula nawilża i chroni pasemka, a także sprawia, że stają się bardziej podatne na układanie. Olejek arganowy wzmacnia, wygładza i nabłyszcza włosy. Olejek figowy natomiast nawilża i zapobiega przesuszeniu pasemek.

Olejki OIL Ultime od Schwarzkopf Professional

Kosmetyki z nowej serii OIL Ultime od Schwarzkopf Professional zamknięto w butelkach ułatwiających aplikację. Są buteleczki z pipetką lub atomizerem, opakowania – słoiczki, butelki z pompką. Wszystkie opakowania są dość pojemne, dlatego każdy z kosmetyk wystarczy ci na pewno na długi czas.

Czy już wypróbowałyście nowe kosmetyki OIL Ultime od Schwarzkopf Professional?

0 Komentarzy

Zostaw komentarz