Stworzony, by upiększać. Korektor Born This Way marki Too Faced

Cześć!

Co masz na myśli, kiedy widzisz u kogoś perfekcyjny makijaż? Podkład idealnie dobrany do odcienia cery, trwałe kosmetyki do makijażu oczu i zero niedoskonałości. W zamaskowaniu tych ostatnich pomoże korektor Born This Way od Too Faced.

Tu zakryje, tam upiększy, czyli jak działa korektor Born This Way

Marka Too Faced wie, jak tworzyć korektory, które upiększają twarz i maskują niedoskonałości. Mój ulubieniec, Born This Way w odcieniu Light, bardzo dobrze radzi sobie z tym zadaniem. Kamufluje cienie pod oczami, zakrywa zmarszczki i maskuje przebarwienia. Zaczerwienienia i popękane naczynka krwionośne są niewidoczne, pozostałości po trądziku lub opalaniu się bardzo szybko znikają. Sprawia, że skóra nabiera jednolitego koloru, jest gładka i wygląda młodziej. Co więcej, dzięki kosmetykowi makijaż jest perfekcyjny.

Korektor Born This Way Too Faced – jak to działa?

Born This Way ma kremową formułę, dzięki której aplikacja i blendowanie są banalne. Kosmetyk świetnie nadaje się do budowania krycia; zamaskuje nawet ciemne przebarwienia i zasinienia pod oczami. Długo utrzymuje się na skórze, nie tworzy smug i nie ściera się w ciągu dnia. Można używać go pod i na podkład. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień – najlepiej taki, który będzie o jeden ton jaśniejszy od podkładu.

Jak poprawnie zaaplikować korektor Born This Way od Too Faced?

Cienie pod oczami są bardzo widoczne i postarzają cię o dobrych parę lat? Nałóż korektor nie pod dolną powieką, lecz troszkę niżej, malując na skórze coś na kształt litery V. Następnie rozetrzyj kosmetyk i połącz go z podkładem; w ten sposób uzyskasz efekt jednolitego makijażu. Równie dobrze Born This Way od Too Faced możesz nakładać na pojedyncze niedoskonałości – aplikator ułatwi ci to zadanie. Najlepsze jest jednak to, że korektor możesz stosować w ciągu dnia, nanosząc go na podkład.

Czy wy też znacie korektory Born This Way od Too Faced?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *