Tony Moly Inked Cushion Gel Liner – magiczny eyeliner w żelu

Jeśli jesteś totalnie zwariowana na punkcie ładnych opakowań, oszalejesz z radości, kiedy tylko zobaczysz Tony Moly Inked Cushion Gel Liner. Popularna marka koreańskich kosmetyków, która słynie z produktów naprawdę dobrej jakości i nieziemsko wyglądających, niedawno wydała nowy produkt – żelowy eyeliner, który wygląda jak kałamarz z pięknym, ptasim piórem. Jak tylko zobaczyłam ten kosmetyk, moje serce zaczęło mocniej bić! Uwielbiam taki design.

TONY MOLY INKED CUSHION

Żelowy eyeliner został zaprojektowany w taki sposób, aby sunął po skórze niczym pióro, pozostawiając za sobą atramentowy kolor o bardzo dużej intensywności. Finezyjny pędzelek pomaga uzyskać efekt idealnej jaskółki. Perfekcyjna kreska ma być z jego pomocą łatwa do namalowania i maksymalnie trwała, bo eyeliner nie kruszy się i nie rozmazuje.

Tyle teorii. Jak wygląda to w praktyce?

Opakowanie

Wybaczcie, ale muszę poświęcić odrobinę tego wpisy na moje zachwyty nad opakowaniem. Zresztą same spójrzcie na zamieszczone do wpisu zdjęcie. Żelowy eyeliner Tony Moly Inked Cushion w niczym nie przypomina dotychczas spotykanych w drogeriach produktów. Powiem tak, Koreańczycy to jednak są kreatywni. Plastikowa buteleczka eyelinera przypomina flakonik atramentu, a rączka pędzelka zanurzone w tym atramencie pióro. Całość utrzymano w ciemnej kolorystyce i ozdobiono wyłącznie minimalistyczną, białą etykietą. Naprawdę przypomina mi to kałamarz wyciągnięty prosto z filmów o Harrym Potterze.

Produkt nie kryje się jednak w słoiczku, ale w jego odkręcanej podstawie. Większość obudowy stanowi tylko ozdobę i miejsce na schowanie pędzelka.

Formuła / aplikacja

Nie mam się do czego przyczepić, jeżeli chodzi o konsystencję i łatwość aplikacji tego produktu. I bardzo dobrze, bo szkoda byłoby, gdyby taki fajny eyeliner był bezużyteczny. Tony Moly Inked Cushion Gel Liner to kosmetyk, który bez problemu rozprowadza się, dzięki kremowej formule i zgrabnemu pędzelkowi. Również bez problemu wytrzymuje cały dzień, nie rozmazuje się w kącikach oczu (z czym zazwyczaj mam największy problem), nie kruszy się i w ogóle nie czuć go na powiece. Uwielbiam go stosować!

Żelowy eyeliner Tony Moly Inked Cushion dostępny jest w pięciu kolorach:

  1. Black – intensywna, piękna czerń
  2. Brown – bardzo wyrazisty brąz
  3. Pearl Brown – ciemny, połyskujący brąz
  4. Plum Wine – przepiękny, śliwkowy kolor
  5. Olive Black – odcień ciemnych oliwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *