Zastosowania żelu Holika Holika – dwa świetne patenty!

Hej kochane!

Zapewne większość z was zna już cudowny, wszechstronny i pięknie wydany żel aloesowy Holika Holika. Podbił on internet, mówią o nim wszystkie blogerki i vlogerki…czas, abym opowiedziała o nim ja.

Holika Holika to żel z 98% zawartością aloesy oraz innych roślinnych cennych wyciągów. Sok aloesowy wytłaczany jest z roślin porastających czystą i nieskalaną toksynami wyspę Jeju (tereny Korei Południowej). Holika Holika jest zamknięty w efektownej butelce o kształcie aloesu. Jest lekki, wydajny, idealny na lato ponieważ nie tłuści i nie spływa z ciała ani twarzy, a przy tym nadaje się na wakacyjne wojaże, ponieważ jego zastosowanie jest uniwersalne. Można go wcierać ciało, dłonie i stopy, nakładać na twarz oraz pod oczy, wcierać we włosy (wilgotne lub suche), zabezpieczać końcówki włosów… rewelacja. Holika Holika zastępuje kilka kosmetyków naraz. Ja odkryłam jeszcze dwa jego zastosowania a raczej dwa sposoby, które sprawiły że pokochałam Holika Holika i już nigdy nie pozbędę się go z łazienki. Oto one:

1. Holika Holika jako żel do masażu

Dziewczyny, to po prostu rewelacja. Mieszam żel z olejkiem kokosowym, masłem shea lub z olejkiem z orzechów włoskich i rozprowadzam na ciele, po czym sięgam po przyrząd do masażu i..walczę z cellulitem. Żel aloesowy do spółki z naturalnym olejkiem działa świetnie: sam olej tłuściłby skórę i szybko się wchłaniał, a dzięki żelowej konsystencji masaż jest po prostu efektywniejszy. Holika Holika pielęgnuje, napina i odmładza skórę, jest rewelacyjnym wsparciem dla naturalnego olejku.

2. Holika Holika jako dodatek do maseczki

Zazwyczaj do rozrabiania białej glinki używam wody różanej, lub po prostu przegotowanej wody. Ostatnio zaczęłam jednak łączyć glinkę z żelem aloesowym i kilkoma kroplami olejku orzechowego. Maseczka zyskała więcej składników pielęgnacyjnych i nieco inna konsystencje. Mam wrażenie, że skóra staje się o wiele bardziej nawilżona i bardzo gładka. Nie odczuwam nieprzyjemnego napięcia twarzy, jak zdarzało się wcześniej podczas robienia maseczki z glinki. Żelowa maska Holika Holika jest idealną opcja na lato, kiedy skóra się przesusza, traci sprężystość oraz wodę z wnętrza. Spróbujcie same!

Jeśli o mnie chodzi mam zamiar znaleźć więcej zastosowań dla żelu aloesowego Holika Holika, a następnie niezwłocznie wam o tym opowiedzieć 😉 Miłego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *