Zmywacz do paznokci w płatkach Ferity – bezzapachowe i łatwe usuwanie manicure

Słyszałyście już o zmywaczu do paznokci w płatkach? Działa cuda!

Zawsze recenzuję tutaj kremy, podkłady, szminki, cienie do powiek, czy też lakiery do paznokci, czyli wszystko to, czym można zrobić makijaż. Czasami jednak trzeba się czegoś pozbyć zamiast nakładać kolejną warstwę. Dlatego dzisiaj w ramach odskoczni od kolorówki przedstawię wam mój ulubiony zmywacz do paznokci.

Przydaje się zawsze wtedy, kiedy lakier odprysł w kilku miejscach i nie jest już tak świeży, jak od razu po nałożeniu. Bo czasami lepiej wyjść do ludzi z niepomalowanymi paznokciami niż takimi, z którym osypuje się pokruszony lakier.

JAKI ZMYWACZ DO PAZNOKCI WYBRAĆ?

Przede wszystkim taki, który nie zaszkodzi ani paznokciom, ani skórkom wokół nich, czyli zmywacz do paznokci bez acetonu. Warto, żeby zawierał trochę witamina, składników odżywczych lub naturalnych olejków, dzięki czemu będzie nie tylko zmywał lakier. Dobry zmywacz do paznokci musi mieć także właściwości pielęgnujące.

Aktualnie w drogeriach dostępne są naprawdę setki produktów przeznaczonych do zmywania manicure, dlatego wybór jest ogromny. Możemy kupić standardowy zmywacz w płynie, w buteleczce z gąbką do moczenia paznokci, w pisaku, a nawet w zmywacz w płatkach. Ten ostatni stał się moim ulubieńcem!

FERITY NAIL POLISH REMOVER

Specjalnie dla kobiet, które oczekują bezpiecznego i łatwego w użyciu produktu do zmywania manicure, marka Ferity w swojej ofercie ma: perfumowany zmywacz do paznokci w płatkach bez acetonu. Czy może być coś lepszego?

  1. Zmywacz do paznokci w płatkach Ferity nie zawiera acetonu, dlatego jest bezpieczny i nie niszczy płytki paznokcia, co jest bardzo ważne.
  2. Jedno opakowanie zawiera 32 bawełniane płatki kosmetyczne nasączone zmywaczem, którymi łatwo usuniemy manicure nawet w przerwie na kawę.
  3. Perfumowany zmywacz do paznokci Ferity dostępny jest w 6 wariantach zapachowych: cytryna, kokos, wanilia, pomarańcza, truskawka, jagoda, dzięki czemu nie śmierdzi acetonem i jeśli chciałybyście go użyć w autobusie (wiem, irracjonalne) to nikt by nie poczuł!

Wady?

Jedną znalazłam, ale w sumie jest nieznacząca i nie wpływa na jakość produktu. Po prostu, kiedy Ferity Nail Polish Remover długo jest nieużywany wierzchnia warstwa płatków może wysychać. Co nie oznacza, że produkt nadaje się tylko do wyrzucenia. Nie, bo wystarczy potrząsnąć opakowaniem, żeby płatki ponownie nasiąknęły płynem, gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *