Nowy rozświetlacz do twarzy marki Becca Cosmetics, Parisian Lights Highlighter

Cześć!

Paryż, miasto zakochanych, bardzo często jest dla producentów kosmetyków inspiracją. Podobnie było z marką Becca Cosmetics, która we współpracy z francuską blogerką Sananas stworzyła rozświetlacz Parisian Lights. Jak sprawdza się ten produkt?

Jaki jest nowy rozświetlacz do twarzy Becca?

Rozświetlacz marki Becca Cosmetics został zaprojektowany tak, żeby dopasował się do każdego rodzaju skóry. Parisian Lights Highlighter dostępny jest tylko w jednym odcieniu – cukierkowego różu ze złotymi połyskującymi pigmentami. Będzie świetnie pasował zarówno do dziewczyn z jasną, jak i ciemną karnacją. Kosmetyk zamknięto w srebrnym opakowaniu z lusterkiem w środku. Na powierzchni produktu umieszczono wieżę Eiffela i światełka, a inspiracją dla takiego designu był wschód słońca.

Rozświetlacz do twarzy Becca Cosmetics – makijaż

Jaki efekt daje nowy Parisian Lights Highlighter? Jest przede wszystkim bardzo naturalny i lekki. Rozświetlacz sprawia, że skóra staje się świeższa, delikatniejsza i młodsza. Produkt pozwala na modelowanie twarzy światłem czyli strobing. Podkreśli te części buzi, które uważasz za najładniejsze i nada jej odpowiedni kształt. Dobrze sprawdzi się jako cień do powiek, które optycznie powiększą oczy i sprawią, że opadające powieki nie będą tak widoczne. Produktu od Becca Cosmetics możesz również użyć do rozświetlenia matowej szminki i upiększenia ust.

Jak stosować rozświetlacz do twarzy Becca Cosmetics?

Gdzie nakładać rozświetlacz Becca Cosmetics, Parisian Lights Highlighter. Stosuj go na tych częściach twarzy, które chcesz wyeksponować i optycznie powiększyć. Możesz zaaplikować go na kości policzkowe, nos, brodę, skronie, powieki i usta. Do nakładania rozświetlacza użyj dużego i miękkiego pędzla. Nabierz bardzo małą ilość kosmetyku i nanieś go od skroni po środek policzka lub żuchwę, wykonując ruch w kształcie litery C. Jeżeli zależy ci na jeszcze lepszym rozświetleniu, możesz dodać kolejną warstwę Parisian Lights Highlighter.

Czy wy też używacie rozświetlaczy do twarzy? Jeżeli tak, to jakich? Czekam na komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *