Twinkle, twinkle little… daisy? Nowe perfumy marki Marc Jacobs, Daisy Twinkle

Cześć!

Stokrotkowy zawrót głowy z marką Marc Jacobs trwa w najlepsze. W ofercie firmy pojawiły się nowe perfumy, Daisy Twinkle. Jak pachną i co łączy je z latem? Przeczytaj mój wpis, a wszystkiego się dowiesz. Serdecznie zapraszam.

Kolekcja Daisy Twinkle od Marca Jacobsa

W nowej kolekcji Daisy Twinkle marki Marc Jacobs mamy trzy zapachy: Daisy, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream. Wszystkie są zamknięte w jasnofioletowych flakonikach ozdobionych stokrotkami w kolorze fioletowym, żółtym i złotym. W stokrotkowej kolekcji Marca Jacobsa znajdują się też złote i różowe odpowiedniki tych produktów. Czekam tylko na małą fiolkę z rollerem z jasnofioletowej kolekcji.

Jak pachną stokrotkowe perfumy?

Wbrew pozorom w perfumach od Marca Jacobsa nie wyczujesz tych małych i uroczych kwiatków. W perfumach Daisy znajdują się jagody, liście fiołka i drzewne nuty. Aromat Daisy Eau So Fresh określają maliny, kwiat fiołka, dzika róża i czarna porzeczka. W Daisy Dream wyczujesz czarną wiśnię, białe kwiaty i jagody. Takie zapachy z pewnością przypomną ci lato, ciepłe promienie słońca, łąkę pełną kwiatów i wakacje.

Jak używać perfum Daisy Twinkle?

Wybierz swój ulubiony zapach i spryskaj nim ciało, włosy i ubranie. Nanieś stokrotkowe perfumy na te części ciała, pod którymi wyczuwasz puls. Dzięki temu ciepło wydzielane przez skórę w tych miejscach utrwali owocowy i kwiatowy zapach perfum. Aromat Daisy Twinkle utrzyma się również długo, kiedy spryskasz nim włosy i ubranie. Uważaj tylko na jedną rzecz: alkohol zawarty w produkcie może przesuszać pasemka i uszkodzić materiał.

Czy już wybrałyście swój ulubiony zapach Daisy Twinkle marki Marc Jacobs?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *